Power BI Açık Sınıf Eğitimi Başlıyor, Power BI Uzmanı Olmak için Bu Fırsatı Kaçırmayın!


Power BI Developer olmak için Fırsat! BI CASTLE Açık sınıf Power BI Eğitimi başlıyor! Katılmak için acele edin!

Bahar DURMUŞ tarafından aktarılacak olan Uçtan Uca Power BI Eğitimine katılarak, Power BI’ı en doğru bilgilerle ve verimli bir şekilde öğrenmek ister misiniz?

Herkes bir şekilde Power BI’ı öğrenmeye çalışırken, oldukça zorlayıcı ve yanlış yollardan çözümlere kavuşuyor ancak bir sonraki sorunda bir önceki çözümü bozuluyor. Bu eğitimle, Power BI’a uçtan uca hakim olmanın, projelerinizde adımlarınızı bilinçli atmanın verdiği mental rahatlığı ve zaman tasarrufunu temin etmiş olacaksınız.

Eğitimin Hedefi: Bu eğitim içeriği ve işlenişi 15 yıllık eğitim ve danışmanlık tecrübelerimizle özel olarak hazırlanmıştır. Bu eğitim sayesinde, başarılı bir Power BI projesi için gerekli olan bilgilere hakim olmanız, ihtiyacınız olan raporları en doğru yöntemle ve en kısa süre sürede geliştirebilmeniz, projelerinizin yönetimini ve sürdürülebilir bir yapıda işletilmesini sağlamanız hedeflenmektedir. Bu bağlamda Veri modelleme, Veri Transformasyonu, Dax formülleri, doğru seçimlerle veri görselleştirme konularını gerçek iş senaryoları üzerinden birlikte uygulamalı olarak işleyeceğiz! Sağlıklı profesyonel projeler üretebilmeniz için bilmeniz gereken tüm konular, en gerçek ve temel sebepleri ile, en anlaşılır biçimde, eğitmen ve katılımcı uygulamalı olarak aktarılacaktır.

Eğitime Kimler Daha Yatkın?  Daha önce Excel’de, Düşeyara(Vlookup), Pivot Table kullananlar, herhangi bir yerde daha önce grafik oluşturanlar, SQL vb veritabanlarında çalışmış olanlar, başka bir raporlama uygulaması kullanmış olanlar eğitim için hazır bulunuşluk seviyesi yüksek olan kişilerdir. Eğitimi diğer kullanıcılara göre daha hızlı kavramaktadırlar.

Eğitim Seviyesi: Eğitim sıfır noktasından başlayacaktır. Ancak kısa sürede uçtan uca kavramanın gerçekleşebilmesi için eğitim öncesinde bazı giriş konuları için video + yazılarla ön hazırlık çalışması yapılacaktır.

Eğitim Biçimi: Kapalı grup eğitimlerimizde, eğitim esnasında istediğiniz her an soru sorarak, gerekirse ekran paylaşarak anında sorularınıza cevap alıp ilerleyebileceksiniz.

Eğitim Sertifikası: Bi Castle Bilişim Teknolojileri Katılım Sertifikası

Eğitim Materyali: Eğitim video altına alınacak ve 1 ay süre ile katılımcılarımızın kullanımına açık kalacaktır. Ayrıca eğitimin tekrarı sağlayacak şekilde yazılı Workshop dokümanları verilecektir.

Eğitim Yeri: Online / Microsoft Teams

Eğitim Tarihleri: 11 – 12 – 19 –  25 – 26

Eğitim Süresi: Eğitimin süresi 24 + 6  Saat, Toplamda 30 Saat

Ücret ve Taksit seçenekleri hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Katılımcı Sayısı: 12

Sormak istedikleriniz için ve kayıt için bu mail adresleri üzerinden dönüş yapabilirsiniz. Ön kayıt için başvuru formu mail üzerinden iletilecektir. Kesin kayıt ödeme sonrasında gerçekleşmektedir.

Eğitim İçeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sınırlı sayıdaki kontenjan dolmadan kaydınızı yaptırın!

İyi Çalışmalar Dileriz.